ELIPSON W35 STOKLARIMIZDA!

ELIPSON W35 STOKLARIMIZDA!

Hoparlör tasarım ve geliştirmede 80 yıllık tecrübeye sahip Elipson 350 Watt gücünde kablosuz W35 modeli ile hem tasarım hem de ses kalitesini bir araya getirmiş.

W35 her iki tarafında 16.5 cm genişliğinde iki mid bas sürücüsü, sürücülerin içlerinde yer alan 2.5 cm çaplarında iki üst frekans sürücüsü ve bu sürücüleri besleyen toplam 350 Watt ampli gücüyle evinizi konser salonuna dönüştürmeye hazır. Üstelik bulunduğu mekana tasarımıyla katkıda bulunarak!

Kablosuz müziğin keyfini yaşatacak!

W35’i telefon ya da tabletinize yüklediğiniz uygulama ile kolayca kullanabiliyorsunuz. Uygulama yüklemeden de Bluetooth özelliği ile müzik dinlemek mümkün.

Uygulama üzerinden kullanmanın pek çok avantajı var; telefonunuzdaki müzikler, Spotify, Tidal, dünya internet radyoları, Deezer parmağınızın ucunda. 

Stereo modu ve Aksesuarlar

Uygulama üzerinden birden fazla Elipson W35’i evinizin farklı odalarına koyarak basit bir ev ses otomasyonu oluşturabiliyorsunuz. 

W35’i koyacak yer bulmakta zorlanırım diyenler için farklı üç ayak tripod, duvar askısı ve metal stand seçenekleri hanımların da yüzünü güldürecek.

Elipson 

W35 ve tüm Elipson modellerini www.extremeaudioshop.com alışveriş sitemizden ulaşabilirsiniz