MARANTZ SR8015 AV RECEIVER

Marantz, ev sineması başarısını en müzikal ses kalitesiyle birleştiren sinema amplifikatörleri serisinin amiral gemisi SR8015’i tüketicisiyle buluşturuyor. 

SR8015’in kalbinde yer alan torodial trafo bakır kaplama ve simetrik mono yapı ses kalitesinin en iyi göstergesi.

Müzikal yapının yanı sıra, ev sineması tecrübesini en üst seviyeye taşıyan SR8015, 8K/60Hz gibi en son HDMI teknolojileri, Dolby vision, Hybrid log-gamma (HLG), ve Dinamik HDR format desteğinin yanı sıra en iyi oyun performansını almanızı da sağlayacak.

4K/120Hz geçiş, değişken yenileme hızı (VRR) ve otomatik düşük gecikme modu (ALLM) film zevkinizi artırmaya yönelik.

En son teknolojiye sahip tesislerde dünyaca ünlü ses akustisyenleri tarafından kapsamlı bir şekilde ayarlanmış olan yeni Marantz SR8015, tüm eğlenceniz için olağanüstü, audiophile kalitesinde surround ses sağlamak için Hi-Fi’de onlarca yıllık deneyimini kullanıyor.

Simetrik Monolitik amplifikatör tasarımı

Simetrik monolitik amplifikatör tasarımı, kusursuz surround ses entegrasyonu için her biri kanal başına 205 Watt sağlayan 11 özdeş amplifikatör kanalı sağlar. Tasarım ayrıca, mekanik denge için merkezi olarak monte edilmiş büyük bir toroidal transformatör, bakır kaplı bir kasa, baştan sona seçilen yüksek kaliteli ses bileşenleri ve yüksek kaliteli hoparlör terminallerini içerir.

Desteklenen görüntü formatları;

SR8015 güncel video formatlarının tamamını destekliyor, kısaca özetlemek gerekirse; Dolby Atmos, DTS:X, DTS Virtual X, DTS:X Pro, IMAX, AURO-3D, sinema odanızda keyfinizi artıracak teknolojiler.

Airplay 2- Apple Siri

Marantz SR8500 ile Apple Music ve Spotify gibi en sevdiğiniz müzik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Herhangi bir iPhone, iPad, Mac veya Apple TV’den YouTube ve Netflix gibi hizmetlerden videolar izleyebilirsiniz.

AirPlay 2 kaynaklarından hoparlörlerinizle mükemmel şekilde senkronize edilmiş sesi duyabilirsiniz.

 AirPlay 2 aynı zamanda çok odalı sesi de destekler – içeriği aynı anda birden çok AirPlay 2 uyumlu cihaza kablosuz olarak aktarabilirsiniz.

Bluetooth ve Wi-Fi

Çift farklı antenleri bulunan SR8015, en sevdiğiniz ses parçalarını Wi-Fi ve Bluetooth aracılığıyla kablosuz olarak yayınlamanıza olanak tanır. İkili çeşitlilik anten sistemi, kalabalık kentsel ortamlarda bile kararlı akış sağlar ve Wi-Fi işlevi, en geniş akıllı cihaz yelpazesiyle uyumluluk için 2,4 GHz (11b / g / n), 5 GHz (11a / n) teknolojisine sahiptir. 

SR8015, hızlı ve kolay düğmeli Wi-Fi korumalı kurulum ve basit iOS Wi-Fi paylaşımı sunar.

HEOS uygulaması

HEOS uygulaması, evinizin herhangi bir yerinde sınırsız müzik deneyiminin anahtarıdır. Heos uygulamasıyla akıllı cihazınızda veya kişisel medya sunucunuzda depolanan şarkıları çalabilir, Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn İnternet Radyosu ve daha fazlası gibi önde gelen akış hizmetlerinden en sevdiğiniz şarkıları yüksek çözünürlükte bile dinleyebilirsiniz. 

HEOS özellikli AVR’nizi herhangi bir HEOS Yerleşik ürün veya hoparlörle eşleştirebilir ve evinizin herhangi bir yerinde herhangi bir müzik kaynağını veya TV sesini dağıtabilirsiniz.

13.2 kanal desteği

SR8015, 13,2’ye kadar kanal işleme özelliğine sahiptir. 7.2.6 veya 9.2.4 hoparlör yapılandırmasında daha da sürükleyici, akıcı 3D ses deneyimi için seçtiğiniz 2 kanallı güç amplifikatörünü SR8015’e bağlayabilirsiniz.