MARINE AUDIO

Extreme Audio olarak, bünyemizde bulunan markalar ile  teknelerde keyif veren müzik, sinema, otomasyon sistemleri kurarak deniz ve tatil keyfinizi çok daha unutulmaz hale getiriyoruz.

Suya ve her türlü hava şartlarına dayanıklı olan tekne hoparlörleri, tekne amplifikatörleri üreticisi olan JL Audio markası ile tekne ve yatlarınızda iddialı kaliteli ve yüksek işçilik unsurlarıyla beklemediğiniz kadar müzik kalitesine ulaşmaya ne dersiniz?

Tekne ve yatlarınızda JL audio ve birlikte kullanacağımız otomasyon bileşenleri ile;

Dilediğiniz mekanda 5.1 sinema sistemleri

Her kamarada kullanıcıların belirleyeceği müzik seçeneklerini dinletme

Açık mekanlarda gizli hoparlör ve subwoofer’lar ile keyif verecek netlikte ve yükseklikte müzik yayınları

Tek bir kumanda ya da iPad cihazı ile tüm teknedeki müzik sistemini yönetme

Dış mekan şartlarına dayanıklı üniteler sayesinde yıllarca bozulmayacak ses kalitesi

İnternet üzerinden dünya radyolarını kesintisiz ve yüksek çözünürlüklü olarak dinleyebilme.

Yukarıda özet olarak açıkladığımız özellikler ve beklentileriniz doğrultusunda çoğaltacağımız pek çoğu ile uzman teknik kadromuz ile teknelerinize yerinde keşif satış montaj ve devreye alma hizmetleri sunuyoruz.

Corportate Identity

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies.

GoodLayers Page Builder

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Free Sliders Included

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Super Powerful Admin Panel

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Thank you for watching!

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth. Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar. The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas, wild Question Marks and devious Semikoli, but the Little Blind Text didn’t listen. She packed her seven versalia, put her initial into the belt and made herself on the way. When she reached the first hills of the Italic Mountains, she had a last view back on the skyline of her hometown Bookmarksgrove, the headline of Alphabet Village and the subline of her own road, the Line Lane. Pityful a rethoric question ran over her cheek, then. A small river named Duden.