Müzik ve sinema sistemlerinde daha kaliteli ses ve görüntü için

DÜNYANIN EN İYİLERİYLE ÇALIŞIYORUZ

Extreme Audio olarak, 2002 yılından beri Orhan Aydoğan öncülüğünde, müzik ve sinema sistemleri alanında dünyaca ünlü markaların Türkiye Genel Distribütörü olarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

İçerenköy’deki showroom’umuzda, sofistike tasarımları ve kaliteleriyle öne çıkan ürünlerimizle, hem kulağa hem de göze de hitap eden dekoratif çözümler sunuyoruz.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Extreme Audio; dünyanın en yüksek kaliteli ürünlerinin yanısıra her bütçeye uygun ses ve görüntü sistemleri çözümleri sunan markalarla da işbirliği yaparak, müzik tutkunlarının aradığı farklı ihtiyaçlara yönelik ürünleri sizlerle buluşturuyor.

Firmamız, aynı zamanda Türkiyenin pek çok özel ve devlet kuruluşunun üst düzey ses ve görüntü otomasyonlarını gerçekleştirmenin yanısıra, marin ses sistemleri, müzik / sinema sistemleri ve akıllı bina otomasyonlarında en son teknolojiyle sektördeki önemini devam ettirmektedir.

Müzik tutkunu Hi-Fi ve Hi-End meraklılarının her türlü ihtiyacını ve sorusunu karşılayacak deneyimli kadrosuyla, Pazar günleri de hizmet veren Extreme Audio, sürdürdüğü reklam kampanyalarıyla ülkemizde kaliteli müzik dinleme kültürünü yaygınlaştırarak bu alanda kendine düşen sorumluluğu yerine getirmektedir.

Türkiye’nin önde gelen zincir mağazalarıyla anlaşmalar yapan Extreme Audio, aynı zamanda geniş bayi ağıyla da ülkemizin her köşesinde distribütörlüğünü yaptığı markaların yaygınlaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca, 2010 yılında kurulmuş olan sanal mağazamızda hizmete devam etmektedir.

Uzman montaj ekibi tarafından verilen,mutlak müşteri memnuniyeti odaklı satış sonrası yüksek kaliteli servis hizmeti de Extreme Audio’nun kuruluş ilkelerindendir.

25’ten fazla personeli ile hizmet veren Extreme Audio, müziği tutkuyla birleştirerek Türkiye’nin Hi-Fi ve Hi-End sektöründeki liderliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Müzik, gökle toprak arasında bir ahenktir.

Konfüçyüs

Extreme Audio

BLUESOUND PULSE SOUNDBAR