9k=

Extreme Audio Hakkında

Extreme Audio, 2002 yılında Orhan Aydoğan tarafından kurulmuştur. Hem B2B hem de B2C zemininde 20 yıllık haklı itibarı ile müzik tutkunlarının, kaliteli müzik, ses & video ve konferans çözümleri arayan şirketlerin dünyaca ünlü markanın distribütörü, çözüm ve otomasyon ortağı olarak merkezi konumundadır. Şirket merkezinde dinleti odaları ve mağaza bölümü ile ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünleri Hi-fi meraklılarının beğenisine sunmaktadır.  Exclusive bayileri, perakende bayileri ve özel kurulum bayileri aracılığıyla tüm Türkiye sathında müşteri odaklı hizmet prensibi ile çalışmaktadır

Yüksek kaliteli hizmet, yenilikçi müzik, ses & video, marin audio, konferans ekipman ve çözümlerini en iyi fiyat-kalite oranıyla sunarak hizmet etmektedir.

Büyümemize rehberlik eden ve Türkiye’deki en güvenilir Hi-fi ve High-End ürünleri sağlayıcılarından biri olmamıza yardımcı olan temel değerlerimiz ve etik kurallarımızla gurur duyuyoruz. Felsefemizin temel direkleri, “Önce Müşteri”, “Sahiplik”, “Başarı Tutkusu”, “Dürüstlük”, “Adalet”, “Saygı ve Pozitif etki”. 20 yıllık uzmanlık, güvenilirlik, satış sonrası servis, deneyimli personel ve bayi ağı ise temel gücümüzdür.

Extreme Audio

BLUESOUND PULSE SOUNDBAR