Müzik ve sinema sistemlerinde daha kaliteli ses ve görüntü için

DÜNYANIN EN İYİLERİYLE ÇALIŞIYORUZ

Multimedya

Son yıllarda, teknolojinin de hızla gelişmesiyle “Akıllı Ev ve Akıllı Ofis” konseptleri ayrılmaz birer parçamız haline geldi. Bu alanda da, Extreme Audio en işlevsel, modern ve güvenilir sistemleri siz teknoloji meraklılarıyla buluşturuyor. Entegre bir yapıda geliştirilen akıllı ev sistemleri farklı noktalardaki gerekli kontrolleri tek bir merkezden, mesela cep telefonunuzdan veya akıllı kumandanızdan, evin dışında dahi olsanız, kolayca yapmanızı sağlıyor. Basit, kullanıcı dostu arayüzü ile yaratacağınız senaryolarla mekanınızdaki farklı formatlardaki ses ve görüntü sistemlerini, perde ve panjur otomasyonlarını, farklı aydınlatma opsiyonlarını, hatta siz mekanda olmadığınız zamanlarda bile farklı oda veya bölümlerde otomatik olarak ışıklandırma senaryolarınızı uygulayabilir, akıllı güvenlik sistemlerinizi, ısıtma – soğutma komutlarınızı devreye alabilirisiniz. Tek bir dokunuşla farklı bölümlerde farklı müzik dinletilerinizi veya film gösterimlerinizi aktif hale getirebilirsiniz.
Villa ve malikanelerde, iş merkezi ve ofislerde; otel, fabrika, hastane, yatlar, çeşitli özel ve devlet binalarında, Extreme Audio’nun dünyanın en iyileriyle yaptığı çözüm ortaklıkları, yaşamınızı daha güvenli, verimli ve ekonomik hale getiriyor.

otomasyon 2
otomasyon 1

Aydınlatma ve İklimlendirme

Akıllı ev teknolojilerinde, gündelik hayatın önemli bir parçası olan aydınlatmayı uygun anlara ve ihtiyaçlara göre, gelişmiş aydınlatma kontrolleriyle ihtiyacınıza göre senaryolandırabilirsiniz. Dilediğiniz noktadan kontrol edeceğiniz bu sistemlerde hangi bölümün ne zaman aydınlanması veya karartılması gerektiğine kendiniz karar verip programlayabilirsiniz. Bu sistem aynı zamanda enerji tasarrufu yapmanıza da yardımcı olacaktır. Özgürce yapacağınız kişiye özel aydınlatma senaryolarıyla da kitap okuma, sinema izleme, dinlenme gibi ortamlarınızı tek dokunuşla evin diğer bağlı fonksiyonarıyla birlikte kolaylıkla devreye alabilirsiniz.

İklimlendirme konusunda da faydalanacağınız akıllı ev sisteminiz, enerji verimliliğinizi arttıracaktır. İklimlendirme senaryonuza uygun olarak akıllı termostatınız sayesinde yapacağınız zamanlama ve ısı ayarları sayesinde verimli bir ısınma/soğutma ve çevreci konseptiyle çok değerli doğal dünya kaynaklarının da korunmasını sağlayacaktır.