Müzik ve sinema sistemlerinde daha kaliteli ses ve görüntü için

DÜNYANIN EN İYİLERİYLE ÇALIŞIYORUZ

Ar-Ge ve Yüksek Mühendislik

Bir cihazın hifi sistemlerden ayıran kriterlerden biri de ar-ge ve yüksek mühendislik.

Müziğin aslını daha doğrusu elinizdeki kaydın aslını dinlemek için kullandığınız sistemin o kayda müdahelede bulunmaması, onu değiştirmeden size iletmesi arzu edilen bir durumdur.

Üst sınıf müzik cihazları üreten firmalar konuya bu felsefeyle yaklaşarak ürettikleri cihazlarda uzun tecrübeler ve denemelerle birlikte müziğin aslını dinletmek için çaba gösterirler.

gryphone-mainboard-300x300
3-452-300x300

Gerçek Ses İçin

Yüksek Kaliteli Komponentler

Hi-End cihazların fiyatları neden yüksek oluyor diye baktığımızda göze çarpan ilk şey cihazın kasasından başlayarak ufak vidasına kadar kullanılan malzemenin kalitesi, sağlamlığı ve uzun ömrü.

Yüksek kaliteli komponentlerle üretilen, fiyat kaygısı olmadan el emeği ile yapılan bir ürün doğal olarak ses kalitesinide de rakiplerinden öne geçiyor.

Bir hi-end cihazı bu kategoriye sokan şey tabii ki sadece komponentler değil. İşçilik de cihazın kalitesini belirleyici bir nitelik. Bu tip cihazlar zaten fabrikalarda seri üretim ile yapılmadıkları için ar-ge, işçilik, üretim sonrası kontrol önem taşıyan özellikler.

Hassas İşçilik ve Detaylar

Üretimdeki Üstün Kalite

Hi-End cihaz mutlaka güçlü, büyük, ağır ya da pahalı mı olmalı?

Kuşkusuz sadece satış fiyatının yüksek olması bir ürünü Hi-End sınıfına sokmuyor. Daha önce de bahsettiğimiz gibi uzun bir ar-ge, kaliteli işçilik ve mühendislik, özenle seçilmiş komponentler, titiz işçilikle üretilen her ürün fiyatına bakılmaksızın Hi-End sınıfına girebilir.

Müziği bizlere kaydın aslına çok yakın dinleten her ürün, ister kaynak, ister amplifikatör, ya da kablo ne olursa olsun Hi-End sınıfına girecektir.

Sadece fiyatın yüksek olması, ağırlık ya da Watt gücü gibi kriterler bir ürünün sınıflandırılması için yeterli olmuyor.

5 150 1300x731 1